[18.8.2018] Co se chytá? Nastěnka, vesmírná kráva – je příběh vyprávěný vojandou z vesmírných sborů. Holka se v baru líznula, a tak vypráví, s čím se za svou poměrně krátkou kariéru již stihla setkat. Je to hodně sprosté, je to hodně drsné, rasistické, sexistické… a dle mého realistické. Je to prostě o nás – o lidech – a o tom, jak to dopadne s inteligentními rasami, které nás ve vesmíru potkají…

Je libo ukázečku?

Mluvme raději o blízkejch setkáních třetího druhu. Takže ti emzáci, ok, nebo možná ty emzáci – záleží, jakej náborovej plakát tě dostal. Já teda šla do armády kvůli tomu, že na jednu holku je tam tři sta děsivě nadrženejch ocasů a stačí jen ukazovat prstem a trencle lítaj dolu. To byla moje vysněná vize naivního rekruta. Všichni ale žijem kurva naivníma vizema. Takže emzáci. Pořád přemejšlim, jestli se to nezvrtlo díky tomu, že maj jen tři prsty. Asi to byl vomyl. Přišli, zvedli ruku, teď to zasraný véčko vytvořený prsty – já nevim, kurva, má to být jako vítězství, nebo, do prdele, nějaká hippies provokace? No rupli někomu nervy a odzátkoval to – a dostali nažrat. Ale fakt pořádně. A totálně. Vypadalo to, jak bouračka kamionů se sladkým želem. S gumovýma medvídkama od Haribo. Víš, co myslim? Ve dvoustým pátým je bruselský kokoti šoupnuli na seznam zakázaných poživatin. Prej to podporovalo rasistickej stereotyp a nějakej kokot to vdechl při masturbaci, takže pryč s tím. Tak je tam ta barevná želatinová sračka. Kaše. Halušky se zelím hadr. No, bílá s černou vyhrála! Stojí tam banda frajerů, elita speciálních vesmírných jednotek, v rukou děla s kouřícími ohony a před nima to žele. Někdo se blbě směje. Ne, spíše pochechtává. Víš jak? Představte si to – rozsekaný žele na sračku, žele, co byla před vteřinou Mezigalaktická výprava sjednocený inteligence, a ti naši borci, růžoví, hnědí, černí, bílí, na sobě hozený šedavý maskáče a nějakej negr dělá ha ha ha ha ha ha ha… No víš, jak se smějou negři. Jako když sebou mrská nateklej vocas v bubnu. Pak tam je nějakej oficír, snad kokot z NSA, zelenej jak ten emzák, děkuje všem bohům, že taky nedostal plombu mezi oči, třese se, jen se poblejt a prej: Co se to stalo, co se to stalo?

Jak se to stalo? No do prdele – co by se asi tak stalo?! Vítejte, my jsme lidi z planety Země! Homo Sapiens, vaše nová galaktická noční můra!

Jmenuju se Nastěnka – nesmějte se kokoti! Jsem z Carskýho Ruska a sem na to opravdu hrdá. Rusové totiž, vy kreténi, mají všechno u prdele! Žádná humanita, žádný kydy o lásce a hlavně – kurva – ať žije car Nikolajevič!